Barazon Kroacia i bën gol Rusisë në shtëpinë e saj

Kamariç ka barazuar në minutën e 39, duke shënuar për Kroacinë dhe duke ndryshuar kështu kursin e lojës.

Në minutën e 30-të Rusia ka kaluar në avantazh duke gjetur portën Kroate.

Sigurisht që Krocia dëshiron të shkojë sa më lart në këtë ëndërr, ndërkohë që Rusia ndihet me e qetë pasi është në shtëpinë e saj. Skuadra që do të fitojë në ndeshjen e sotme do të ndeshet në gjysmëfinale me Anglinë. V.D/dritare.net/

LEXO DHE :  PD-LSI  padisin Arta Markun,  për largimin e prokurorëve të Tahirit

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.