Ballkoni juaj është shumë i vogël? Mos u shqetësoni, ja si mund ta arredoni!

Nëse keni një ballkon në shtëpi dhe mendoni se nuk mund ta shfrytëzoni si do të dëshironit, pasi hapësira është shumë e vogël. Gaboheni!

Tashmë nuk ka asgjë të parealizueshme.

Dritare. net në galerinë më poshtë ju sjell disa modele se si mundtë vendosni gjithçka që ju duhet në ballkonin tuaj, qoftë për të pirë një kafe, për të ngrënë një darkë romantikë, apo edhe vetëm për të mbajtur sendet tuaja. V.D/dritare.net/

LEXO DHE :  15 foto që tregojnë sa shumë ka ndryshuar botaLini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.