Balla i kundërpërgjigjet Bashës: Gati kallëzimi tjetër, për ty

Kreu i Grupit Parlamentar, Taulant Balla i është kundërpërgjigjur kërkesës së Bashës, për heqjen e imunitetit të tij.

Përmes një postimi në Facebook, Balla shkruan se, po bën gati një tjetër kërkesëpadi, kundër Bashës.

 “Lulzim! Ti e di që je zyrtarisht në hetim për “kallëzim të rremë” bashkë me Shpifës Nuhun. Për mua flasin qartë kamerat e komisariatit (s’kam qenë hiç aty, madje as Nuhun s’e ke aty). Nesër, sapo të kthehem nga Parlamenti Evropian, gati një kallëzimi tjetër për ty dhe Florenc Hoxhën, shokun tënd të famshëm që s’i zë dora vend pa shkelur ligjin.”,– K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Video/ Ja si derdhen ujërat e zeza në Bunë!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.