Autori i masakrës nuk është i sëmurë mendor

Ridvan Zykaj 24-vjeç, ka masakruar 8 persona në fshatin Resulaj të Selenicës pasditen e sotme.

Fillimisht u raportua se autori ishte me probleme mendore, por burime të Dritare.net bëjnë me dije se kjo gjë nuk është e vërtetë.

Burimet tregojnë se ai nuk vuante nga probleme mendore.

LEXO DHE :  Kanadaja mbyll mundësitë për bashkim familjar. Nuk ka më lotari

Gjithashtu Dritare.net mëson se ai  punonte si çoban, ndërsa ka dy motra , një vëlla dhe prindërit.

Gjithashtu mësohet se ai e njeh mjaft mirë terrenin atje, pasi ai ishte rritur në pyll, çka e vështirëson punën për gjetjen e tij./ I.M-Dritare.net

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.