Aulona publikon foto hot me burrin

Moderatorja Aulona Musta njihet për thumbat e saj të ëmbël e të hidhur, por këtë herë ajo është vetëthumbuar . Pasi ka marr guximin edhe ka publikuar në “Instagram”një foto me bashkëshortin buzë detit, ku të dy janë me kostume plazhi, ajo shkruan edhe këtë status për te qenë në rregull. “Latë nam! Jeni dhe prindër”.

LEXO DHE :  Deklaratë e përbashkët, opozita paralajmëron: Nesër sovrani do të ushtrojë të drejtën e tij

Për të qenë të sinqertë Aluona duke fantastike madje edhe më bukur se në emisionet e saj, ku kurohet me kujdes. V.D/Dritare.net/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.