Audiopërgjimi i Agron Xhafajt/ Rama: Mashtrim publik

Edi Rama, gjatë fjalës së tij, në mbledhjen e Grupit Parlamentar të PS-së, ka folur edhe për audiopërgjimin e publikuar nga PD-ja. Sipas Ramës, me publikimin e audiopërgjimit, opozita po kërkon destabilizimin e vendit.

Gjithashtu Rama është shprehur se, dikush do të përgjigjet me burg për këtë veprim.

Ai vazhdoj më tej duke thënë se, nuk do që të influencojë në hetimin e çështjes, por nënvizoi se e ka marrë nga një prej agjencive më të specializuara në botë përgjigjen për autenticitetin e kësaj audio.

LEXO DHE :  Kujdes! Nëse keni këto 7 shenja, vuani nga endometrioza!

Ndërkohë Rama thotë se:

“Kemi të bëjmë me një mashtrim të opinionit publik.”/K.C/Dritare.net

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.