Audiopërgjimi/ Arrestohet në Kosovë Babalja

Albert Veliu apo i njohur ndryshe  si “Babalja” është arrestuar sot nga Policia e Kosovës, i cili është i implikuar. Ky i fundit është arrestuar për llogari të policisë shqiptare. V.D/Dritare.net/

LEXO DHE :  Xhisiela Maloku mbërrin në gjykatë: Erdha të mbështes Rexhepin

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.