Audio/ Publikohet përgjimi Rama-Berisha-Basha

Shqipëria po kalon kohën e përgjimeve të cilat sjellin herë pas here në vendin tonë trazira, kriza e përplasje të ashpra politike.

Por pavarësisht se politika lëviz çdo gurë , disa për të sulmuar e disa për tu mbrojtur këtë situatë e marrin me sportivitet persona të ndryshëm.

LEXO DHE :  Zgjidhni ngjyrën e përsosur për një kuzhinë moderne

I tillë është edhe rasti i fundit, ku dikush ka publikuar një “përgjim” që sigurisht është montim, mes Ramës, Berishës dhe Bashës./ I.M-Dritare.net

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.