Arrestohet në Ohajo, aktorja Stormy Daniels

Pornostarja e famshme amerikane, Stormy Daniel është arrestuar në klubin striptiz në Ohajo për ngacmim.

Pas lajmit se, ishte paguar nga presidenti i SHBA-së, DonaldTrump, për të heshur për marrëdhënien që kanë pasur, Stormy Daniels është arrestuar në Ohaio. Ylli i filmave për të rritur Stormy Daniels është arrestuar, pasi u akuzua se ka lënë klientët ta prekin, duke thyer kështu edhe ligjet e shtetit, informon dritare.net

LEXO DHE :  Korrigjimi i kufijve/ The Economist: Mund të sjellë luftë në Ballkan

Ndërkohë, avokati i Daniel thotë se, ky arrestim i sa ishte “politikisht i motivuar’./K.C/dritare.net

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.