Arrestohet 44-vjeçari që kërcënoi rojën e OSHE, ja çfarë iu gjet në banesë!

Mëngjesin e sotëm, policia e Fierit ka vënë në pranga, personin që kërcënoi me thikë një ditë m parë rojën e OSHE-së.

Nga polica mësohet se, personi i vendosur në pranga është Sokol Gjika. 44-vjecarit, pas kontrollit në banesë i është gjetur një sasi prej 4.5 gramë lëndë narkotike, kanabis.

LEXO DHE :  Foto/ Protesta dhe situata politike, sipas memeve

Ju kujtojmë se, dje 44-vjecari kërcënoi me thikë rojën e OSHE-së, por ky i fundit shpëtoi falë ndihmës së policit privat i kompanisë./K.C/dritare.net

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.