Armina Mevlani nuk e përmban veten pas këtij veprimi, ia thotë troç Shkëlzenit: Edhe këtë e bërë!

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë gjithmonë kryetema e medieve rozë, kjo dhe për faktin se të dy janë shumë aktivë në rrjetet sociale.

Së fundmi veprimi i Shkëlzenit në facebook është bërë shkak që Armina të ndërhyjë. Teksa të gjithë i ka përfshirë emocioni i botërorit, edhe Shkëlzeni ka përjetuar të njëjtën gjë. Ai ka vendosur një foto ku tregon se bën tifo për skuadrën e Brazilit.

LEXO DHE :  U kërkua shkarkimi i Arta Markut, KLP: Jashtë kompetencave tona

Mirëpo siç duket Armina nuk e ka pritur aspak veprimin e tij dhe i ka komentuar në foton e publikuar “Edhe këtë e bëre?”, me emoji me të qeshura, ndërsa partneri i saj ka reaguar duke qeshur./d.m-dritare.net

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.