Armina Mevlani flet si nuse: Sali Berishës meriton t’ia lash këmbët me flori

Blogerja dhe modelja Armina Mevlani është shprehur se në një të ardhme të afërt dëshiron që të bëhet nënë. E gjendur nën pyetjet e fëmijëve “Në kurthin e Piter Pan”, Armina ka folur edhe për marrëdhëniet e saj me familjen Berisha.

Ajo tregon se çdo fundjavë shkon për vizitë në shtëpinë e znj.Liri dhe z.Sali Berisha. Aty Armina mëson edhe të gatuajë, duke parë recetat e znj.Liri Berisha.

E pyetur nga aktorja e humorit Rudina Dembacaj nëse “ia lan këmbët Berishës ajo si nuse”.
Përgjigjja e Arminës ka qenë e menjëhershme, madje pa u menduar: “Ai, për atë punë meriton t’ia lash me flori”./d.m-dritare.net

LEXO DHE :  Treni tërheq zvarrë makinën, vdesin tre persona në Shkup

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.