Armina Mevlani flet si nuse: Sali Berishës meriton t’ia lash këmbët me flori

Blogerja dhe modelja Armina Mevlani është shprehur se në një të ardhme të afërt dëshiron që të bëhet nënë. E gjendur nën pyetjet e fëmijëve “Në kurthin e Piter Pan”, Armina ka folur edhe për marrëdhëniet e saj me familjen Berisha.

Ajo tregon se çdo fundjavë shkon për vizitë në shtëpinë e znj.Liri dhe z.Sali Berisha. Aty Armina mëson edhe të gatuajë, duke parë recetat e znj.Liri Berisha.

E pyetur nga aktorja e humorit Rudina Dembacaj nëse “ia lan këmbët Berishës ajo si nuse”.
Përgjigjja e Arminës ka qenë e menjëhershme, madje pa u menduar: “Ai, për atë punë meriton t’ia lash me flori”./d.m-dritare.net

LEXO DHE :  Jeni lodhur me rrudhat? Ja ushqimet që do ju bëjnë si të re

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.