Armina fsheh barkun e rrumbullakosur, por Vera Grabocka publikon videon

Këtë mbrëmje në “Kurthin e Piter Pan”, një ndër të ftuarit ka qenë edhe Armina Mevlani.

Por një video e publikuar në Instagramin e Vera Grabockës, ka bërë “lëmsh” fansat, pasi shihet momenti ku ajo i tregon asaj sesi të qëndrojë në pozicion të drejtë për të mos iu dukur barku./d.m-dritare.net

View this post on Instagram

Prova @nekurthinepiterpan

A post shared by Vera Grabocka (@veragrabocka) on

 

LEXO DHE :  Vuçiç: Prishtina nuk mund të lëvizë në Trepçë pa lejen e NATO

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.