Armand Duka zgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv të UEFA

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka është zgjedhur anëtar i Komitetit të UEFA-s. Një vit më parë, Duka mori postin e presidentit të FSHF-së, ndërsa të enjten siguroi një mandat për anëtar në Komitetin e UEFA-s, duke marrë 36 nga 55 vota të mundshme./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Meghan Markle dhe Serena Williams darkojnë bashkë në New York, si në kohët e vjetra

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.