Arian Grade këshillë të frikshme, për të gjithë ata që duan të fejohen

Ariana Grande, është ndarë nga Pete Davidson, dhe nuk lë rast pa shfrytëzuar, për të këshilluar njerëzit që duan të fejohen.

Në një postim të “The Zoe Report”, ku ishte një foto me unaza fejese, Ariana nuk ka nguruar të komentojë.

Poshtë fotos shkruhej; “13 këshilla dhe truke, për të gjetur unazën perfekte të fejesës!”

Këngëtarja ka komentuar duke thënë vetëm “Mos”, çka nënkupton të mos e ndërmarrin një veprim të tillë.

LEXO DHE :  Autorja e “Fifty Shades”: Shqiptarët, gangsterë dhe skllavë seksi injorantë

Dritare.net ju rikujton se Pete Davidson i bleu unazën e fejesës Arianës, që ditën kur u njohën. Nisi si shaka, por u fejuan.

Image result for ariana grande pete

Për fat të keq, tani ata janë ndarë zyrtarisht, dhe mbase Ariana dëshiron t’i jap një mesazh botës, që të mos nxitojnë të marrin vendime kaq të rëndësishme, sa fejesa./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.