Arena nga Dritan Hila- Pse nuk na do Europa!

Arena nga Dritan Hila në OraNews, për të folur për Shqipërinë dhe Europën me:

Ben Blushin, shkrimtar, gazetar, ish zv/ministër i Jashtem dhe ministër, tashme lider i LIBRA;

Aldo Bumçin, ish ministër i Jashtëm dhe anëtar i delegacionit pranë PE;

Lisen Bashkurtin, ish ambasador dhe drejtor i Akademisë Diplomatike;

Ervis Iljazaj ish student i La Sapienza dhe tani pedagog në UET, do diskutojmë pse nuk na do Evropa

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.