Arena nga Dritan Hila – Lulzim Basha, gjoba apo revolucion

LEXO DHE :  Xhisiela/ Apeli i Tiranës lë në burg djalin e deputetit, Rexhep Rraja

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.