Arbana e thotë copë: Fevziu, më i miri!

Në prill të këtij viti, Blendi Fevziu ishte i ftuar në emisionin e Arbana Osmanit “Dua të të bëj të lumtur”, ku i bëri surprizë Ramazanit.

Ramazani është  minator në minierën e kromit në Bulqizë. Ai kishte ndjekur rregullisht emisionin “Opinion” të Blendi Fevziut, dhe kishte dëshirë që njëherë të vetme ta ndiqte live, ku i ftuar të ishte ish-kryeministri Sali Berisha.

Blendi i premtoi se do t’ja realizonte dëshirën dhe dje, në sezonin e ri të emisionit politik “Opinion”, ku i ftuar ishte Sali Berisha , Ramazani e ndoqi live.

Në postimin e Blendit, moderatorja e emisionit ku Ramazani dhe Blendi ishin ftuar, ka komentuar duke i shkruar Blendit: Je më i miri.

LEXO DHE :  Protesta e opozitës, lëndohen dy efektivë nga shashkat

Fevziu eshte nje nga personazhet me të afërt të Top Channel, qyshkur drejtori i Televizionit ështe Blushi, ndaj Arbanës nuk ia merr njeri, për keq, këte konstatim/E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.