Anjeza Maja ikën nga Top Channel. Ja kush e zëvendëson!

Një nga prezantueset më të ëmbla të ekranit të Top Channel, këtë sezon nuk do të jetë më pjesë e këtij televizioni.

Tashmë ajo do të drejtoj një tjetre projekt televiziv në Tv Klan.

Por me ikjen e Anjezës, kush pritet të vijë në vend të saj? Burime për “Revista Who” shprehen se në sezonin e katërt, përkrah Florian Agalliut do të jetë Stela Kotri, një tjetër prezantuese që  ka pasur në drejtim gjithmonë emisione me tematikë sociale e kulturore. V.D/Dritare.net

LEXO DHE :  Jalë, qytetari i drejtohet Ramës: Ja ku i keni ndërtimet pa leje të Alban Xhillarit

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.