Anglishtja e Hayat “Dashuria nuk njeh fjalë” tund rrjetet sociale!

Ka mjaftuar një video e aktores së njohur si Hayat nga seriali “Dashuria nuk njeh fjalë”, Hande Ercel ku falenderon fansat e saj në gjuhën angleze që të gjithë të tallen me aktoren turke. Dritare.net informon se ajo ka postuar një video në instastory ku falenderon të gjithë fansat në që gjenden jashtë vendit të saj dhe këtë e ka bërë në gjuhën angleze. Por mesa duket aktorja e njohur nuk ka mundur të flasë dot aq mirë anglisht dhe për këtë është kritikuar nga fansat e saj duke i thënë që të mësojë më parë anglishten dhe më pas ta flasë atë./M.S-Dritare.net

LEXO DHE :  Nëse do të arrish rezultate në fund të javës, bëj këto 5 gjëra të hënën!


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.