Anglia pranë fitores shënon golin e dytë, Suedia në pozitë të vështirë

Anlglia forcon pozitat shënon golin e dytë, Dele ALli ka gjetur portën në minutën e 58-të.

Ka kaluar në avantazh Anglia në minutën e 30, pas një sulmi të mirëorganizuar, pas një goli të shënuar nga Harry Maguire.

LEXO DHE :  Rama në OBSH: Ja si të mos sëmuremi!

Anglia shpreson shumë që rruga e hapur deri tani ta çojë edhe me tej. V.D/Dritare.net/

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.