Ambasadoren Vllahutin, nuk e keni parë ndonjëherë si sot!

Skuadra e zemrës e Ambasadores Vlahutin nuk mundi të mposhte dot Francën në finale, por kjo nuk e ka penguar aspak atë t’i bashkohet festës në shesh së bashku me kryetarin e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj.

LEXO DHE :  Ja çfarë u tha ministri Lleshaj studentëve të Universitetit të Durrësit!

“Tirana FanZone 2018” është arena e ngritur në shesh për të gjithë ata që donin të shihnin ndeshjet e Botërorit të Rusisë në qendër të Tiranës./d.m-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.