Ambasadat e huaja kërkojnë të vëzhgojnë zgjedhjet në Kavajë

Ambasadat e huaja në vendin tonë kanë bërë kërkesë në KQZ që të dërgohen përfaqësues të tyre për të monitoruar zgjedhjet e së dielës në Kavajë.

Ambasada hungareze, daneze, ajo e BE-së, britanike, sllovene dhe çeke kanë kërkuar nga KQZ që të lejohen edhe përfaqësuesit e ambasadave të monitorojnë nga afër procesin./ dritare.net

LEXO DHE :  Studentja: Duhet të ulemi të dialogojmë, nëse ata nuk na i plotësojnë kërkesat, këtu e kemi sheshin

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.