Almeda Abazi tanimë edhe këngëtare

Pas aktrimit, kërcimit dhe moderimit ish-miss Shqipëria Almeda Abazi  i ka hyrë edhe botës së muzikës.

Ka qenë vetë Almeda ajo e cila përmes një postimi në Instagram ka postuar pamjet e para nga videoklipi i saj.

Në projektin e parë muzikorë,  ajo ka bashkëpunuar me një nga artistët më në zë turq, Burak Yeter dhe kënga mban titullin “Alabama”./ I.M-Dritare.net

 

View this post on Instagram

 

Coming Soon! @connectionrecords

A post shared by Almeda Sayışman (@almeda92) on

LEXO DHE :  Pret mandatin e deputetit, Kujtim Gjuzi: Ja pse gruaja më kërkoi divorcin!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.