Almeda Abazi ndan momentet kur zihet me Tolgahan

Almenda Abazi pasi bëri një shëtitje me varkë, me bashkëshortin e saj aktorin turk Tolgahan Sayisman, ndau disa foto qesharake  me ndjekësit e saj në Instagram. Ajo i shpërndau fotot në Instastory dhe shkuante “Nuk lejohet dhuna te gratë. (Po bëjmë shaka, se do dalë ndonjë dhe do e keqkuptojë)”

Ndërsa në fotot tjetër ku motra e saj Ilda Abazi u fut për t’i ndarë dhe ajo e shoqëronte me mbishkrimin, “Por superfuqia ime Ilda vjen menjëherë”.

LEXO DHE :  CDU  e Merkelit kundër opozitës: Nuk po i shërbejnë kauzës. Integrimi në rrezik

Dhe në fund pasi dolën të fituara, Almeda shkruan, “Pastaj ne buzëqeshim”.

 

Si duket, Almeda, Tolgahan, dhe motra e Almedës Ilda, po kalojnë pushimet bashkë./E.B-dritare.net

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.