Almeda Abazi ndan momentet kur zihet me Tolgahan

Almenda Abazi pasi bëri një shëtitje me varkë, me bashkëshortin e saj aktorin turk Tolgahan Sayisman, ndau disa foto qesharake  me ndjekësit e saj në Instagram. Ajo i shpërndau fotot në Instastory dhe shkuante “Nuk lejohet dhuna te gratë. (Po bëjmë shaka, se do dalë ndonjë dhe do e keqkuptojë)”

Ndërsa në fotot tjetër ku motra e saj Ilda Abazi u fut për t’i ndarë dhe ajo e shoqëronte me mbishkrimin, “Por superfuqia ime Ilda vjen menjëherë”.

LEXO DHE :  Era Istrefi bën shqiponjën pas performancës në Rusi, por më pas fotoja zhduket

Dhe në fund pasi dolën të fituara, Almeda shkruan, “Pastaj ne buzëqeshim”.

 

Si duket, Almeda, Tolgahan, dhe motra e Almedës Ilda, po kalojnë pushimet bashkë./E.B-dritare.net

 

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.