Ali Ahmet: Marrëveshja për emrin do nënshkruhet të shtunën

Kreu i BDI-së, Ali Ahmeti ka folur për marrëveshjen e emrit mes Maqedonisë dhe Athinës

Ahmeti tha se, marrëveshja do të nënshkruhet të shtunën, nga kryeministri maqedonas dhe homologu i tij grek. V.D/Dritare.net/

LEXO DHE :  Armando, pëllumbi që shitet me një çmim që do t’iu lërë pa fjalë!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.