Ali Ahmet: Marrëveshja për emrin do nënshkruhet të shtunën

Kreu i BDI-së, Ali Ahmeti ka folur për marrëveshjen e emrit mes Maqedonisë dhe Athinës

Ahmeti tha se, marrëveshja do të nënshkruhet të shtunën, nga kryeministri maqedonas dhe homologu i tij grek. V.D/Dritare.net/

LEXO DHE :  Veliaj dhe myftiu i Tiranës në shërbim të qytetarëve, në ditën e Kurban Bajramit

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.