Albano Bogdo gjen vendin ideal në Klan!

Pas largimit të Turit nga Vizion Plus, u diskutua dhe për transferimin e tij dhe të gjithë skuadrës së “Apartamentit 2XL” në televizionin Klan.

Tashmë është më se e vërtetuar pas publikimit të videos së Turit në Instagram ku na tregonte pamje nga studioja e re.

Edhe ditën e sotme moderatori i njohur ka postuar një foto të Albano Bogdos ku shihet në ambientet e Klan dhe është ulur poshtë një peme. Me këtë vapë kaq të madhe, ai është munduar që të gjejë një hije për të pushuar për pak minuta, kështu shkruan edhe vet Turi  “Në kërkim të hijes”./D.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Si të zbukuroni kuzhinën me lule dhe bimë aromatike

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.