Albani nuk e paska mbiemrin Ramosaj, ai zbulon të vërtetën

Të gjithë e njohim Alban Ramosaj, këngëtar shumë i pëlqyer kohëve të fundit.

Ai, në një postim në Instastory, na zbulon një të vërtet për veten e tij. Këngëtari ndodhej në aeroport dhe ka nxjerrë një foto të pasaportës dhe biletës për në Bangkok.

Albani zbulo se mbiemri i tij nuk është Ramosja siç të gjithë e dimë, por Kamerolli.

Mesa duket Ramosaj është mbiemri i tij i dytë, pasi te profili emrin e ka të shkruar Alban K. Ramosaj./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Këto janë ushqimet që forcojnë sistemin imunitar!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.