Alarm në një familje në Berat, i zoti i shtëpisë: Më kanë hedhur dy granata në oborr

Një familje në fshatin Drenovicë, të Urës Vajgurore në Berat është zgjuar e tronditur mëngjesin e sotëm, pasi kanë gjetur dy granata dore me rreze të shkurtën në oborrin e saj.
Kryefamiljari i tronditur ka lajmëruar menjëherë policinë, dhe ka deklaruar se ai nuk ka konflikte.
Njëra nga granatat ka shpërthyer, pa shkaktuar dëme në njerëz, ndërsa tjetra është gjetur e paplasur./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Ide fantastike për të gjithë ata që do bëjnë tatuazh për herë të parë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.