Aktorja turke uron shqip muajin e Ramazanit!

Aktorja e njohur turke Gayet Turgut ose sic njihet ndryshe si Bahar nga seriali “Më Fal” është një nga aktoret që shpesh ka folur në gjuhën shqipe. Së fundmi ajo ka uruar të gjithë besimtarët muslimanë për fillimin e muajit të Ramazanit dhe këtë e ka bërë në gjuhën shqipe. E veshur me veshjen e një sulltaneshe ajo ka postuar foton në Instastory duke e shoqëruar me fjalët “Mrë se vjen Ramazan”./M.S-Dritare.net

LEXO DHE :  Rama publikon draftin, kërkon dialog me studentët dhe pedagogëtPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.