Aktorja turke në Festivalin Coachella

Aktorja e njohur turke si Hayat nga seriali “Dashuria nuk do fjalë”, Hande Erçel ka marrë pjesë në festivalin e që zhvillohet çdo vit në Californi të Amerikës. Në këtë festival kanë marrë pjesëshumë emra të njohur të ekranit turk dhe një ndër to ka qenë edhe aktorja. Ajo ka marrë pjesë së bashku me të dashurin e saj, këngëtarin turk Murat Dalkiliç. Aktorja ka rënë në sy për veshjen e  saj të ekzagjeruar dhe është përfolur shumë për këtë. Dritare.net informon se veshja e  aktores ka qenë më e ekzagjeruar se sat ë gjithë pjesëmarrëset turke në këtë festival./M.S-Dritare.net

LEXO DHE :  Një tjetër kandidate e LSI kërkon mandatin, ja kë zëvendëson Enada Koçiraj!PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.