Aktorja turke me celulit, ja çfarë bën kur sheh paparacët!

Aktorja e njohur për rolin e saj si Melek nga seriali “I Infiltruari”, Bensu Soral ka nisur pushimet dhe njësoj si të gjithë aktorët turq edhe ajo ka zgjedhur që të dalë me një anije dhe të pushojë në mes të detit. Dritare.net informon se ajo së bashku me të fejuarin e dhe shoqërinë ka nisur pushimet dhe është më se e kënaqur. Aktorja e njohur edhe pse me një trup perfekt nuk ka mundur ta fshehë celulitin që kishte. Kur ka kuptuar se po fotografohet nga paparacët aktorja e njohur ka dalë nga deti dhe është mbuluar me peshqir./M.S-Dritare.net

LEXO DHE :  Kurban Bajrami/ Besimtarët myslimanë falin namazin në sheshin Skënderbej

Bensu Soral'ın selülit önlemi!Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.