Aktorja turke dhunohet nga i dashuri!

Aktorja e njohur turke Ceyda Tepeliler është ndarë nga i dashuri i saj me të cilin kishte katër vite lidhje dhe mesa duket ka një arsye të madhe për ta bërë atë. Dritare.net informon se ajo ishte e lidhur prej katër vitesh dhe është ndarë në një mënyrë të papritur. Aktorja e njohur në llogarinë e saj të Instagramit ka postuar foton e ish- të dashurit të saj dhe e ka shoqëruar me fjalët:” Ju pyesni se pse jemi ndarë. Sepse unë jam e lumtur që jam ndarë nga një njeri që i qëllon për vdekje, që sjell në shtëpi vajza të tjera, që edhe në gjendje sëmundjeje arrin të gënjejë dhe që tradhëton”./M.S-Dritare.net

LEXO DHE :  Evazioni fiskal, Gjykata lë në burg 3 nga 12 të arrestuarit

Ceyda Tepeliler'den olay açıklamalar!PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.