Aktorja turke 44 vjeçare sfidon aktoret  e reja me format e saj!

Aktorja e njohur turke Arzum Onan ka sfiduar të gjitha aktoret e reja me format e saj të cilat i ka vënë në dukje me anë të pozave që ka dhënë me rrobat e banjës. Dritare.net informon se ajo është një nga ish modelet më të mira që është zgjedhur ndër vite në Turqi. Aktorja e njohur është parë nga gazetarët teksa pushonte dhe me rroba banje. Për aktoren e njohur duket se vitet nuk janë asgjë pasi ende vazhdon të jetë në forma të përkryera./M.S-Dritare.net

LEXO DHE :  Daçiç: Serbia propozon demarkacionin si zgjidhje, për çështjen e KosovësPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.