Aktorja e njohur turke hidhet nga avioni

Aktorja e njohur dhe e re turke Dilan Deniz Cicek ka shkuar me pushime në Dubai. Ajo është e lidhur me aktorin e njohur si Savash nga seriali “Merjem”, Furkan Andic. Kjo aktore ka shfrytëzuar ditët e saj të pushimit dhe ka shkuar të kalojë disa ditë mirë. Ajo ka provuar hedhjen me parashutë dhe këtë e ka shpërndarë me fansat e saj në llogarinë e Instagramit. Dritare.net informon se aktorja gjithashtu luan në rol kryesor te seriali më I ri I Aras Bulut Iynemli ose sic njihet ndryshe si Mert nga seriali “I Infiltruari”./M.S-Dritare.net

LEXO DHE :  Mijëra euro për të shkuar në Itali dhe Gjermani, shkatërrohet grupi i trafikut


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.