Aktorja e njohur turke hidhet nga avioni

Aktorja e njohur dhe e re turke Dilan Deniz Cicek ka shkuar me pushime në Dubai. Ajo është e lidhur me aktorin e njohur si Savash nga seriali “Merjem”, Furkan Andic. Kjo aktore ka shfrytëzuar ditët e saj të pushimit dhe ka shkuar të kalojë disa ditë mirë. Ajo ka provuar hedhjen me parashutë dhe këtë e ka shpërndarë me fansat e saj në llogarinë e Instagramit. Dritare.net informon se aktorja gjithashtu luan në rol kryesor te seriali më I ri I Aras Bulut Iynemli ose sic njihet ndryshe si Mert nga seriali “I Infiltruari”./M.S-Dritare.net

LEXO DHE :  PD: Tenderi prej 15 mln eurosh për monitorimin e bizneseve online, abuziv


Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.