Aktorja e “Ezel” i ngatërron të gjithë me foton e saj!

Aktorja e njohur për rolin e saj si Azad nga seriali “Ezel”, Burcin Terzioglu i ka ngatërruar të gjithë me postimin e saj të fundit. Dritare.net informon se ajo është e lidhur me aktorin turk Ilker Kaleli dhe se kur janë pyetur nëse duan të martohen ata janë përgjigjur se martesa nuk është në planet e tyre. Por postimi i fundit i aktores i ka ngatërruar të gjithë pasi në gishtin e saj ka një unazë dhe kjo i ka cuar të gjithë në mendimin se ata janë fejuar./M.S-Dritare.net

LEXO DHE :  Ide si të shfrytëzoni çdo hapësirë, në një shtëpi të vogël!PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.