Aktorja e “Ertugrul” përndiqet nga një adhurues i fshehtë!

Aktorja e njohur për rolin e saj si Aslihan nga seriali “Ertugrul” është përndjekur për një kohë të gjatë nga një adhurues i fshehtë. Dritare.net informon se aktorja e njohur ka denoncuar një fans të sajin dhe kanë filluar kërkimin për të. Asaj i kanë ardhur mesazhe të shumta nga një njeri i panjohur i cili gjithashtu i ka sjellë lule si dhe i ka lënë në derën e shtëpisë një unazë. Policia ka nisur kërkimet për të gjetur adhuruesin e fshehtë të aktores së njohur./M.S-Dritare.net

LEXO DHE :  Video/ Protesta, Rama flet për RAI1: Kanë kërcënuar se do djegin ParlamentinPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.