Aktorja e “Ertugrul” nuk ngopet me çmime!

Aktorja e njohur si Gokce nga sezoni I parë I serialit më të ndjekur në Shqipëri “Ertugrul”, Burcu Kiratli nuk ngopet me cmime. Ajo është shumë e talentuar dhe të gjithë cmimet e dhëna I ka merituar së shumti. Disa muaj më parë aktorja e njohur kishte fituar një cmim mbi flokët e saj. Cmimi “Flokët më të bukur” I shkoi aktores së njohur. Këtë rradhë aktorja e njohur ka fituar cmimin si “Aktorja më e mirë” për rolin e saj në serialin “Ask ve Mavi”. Dritare.net informon se aktorja është bërë e njohur në serialin “Ertugrul” dhe fama e saj ka arritur majat pasi ajo dhe seriali që aktualisht po xhiron janë gjithmonë në listën e më të mirëve./M.S-Dritare.net

LEXO DHE :  Rama takim me oficerët e policisë: Kriminaliteti në ulje, opozita le të shpifi, ne kemi shifrat

 

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.