Aktorja e “Ertugrul” ka lidhje me Malumën!

Aktorja e njohur për rolin e saj në serialin “Ertugrul”, Burcu Kiratli ka shfaqur dyshime se ka lidhje me këngëtarin latin Malumën. Dritare.net informon se aktorja e njohur ka qenë prezente në sezonin e parë të serialit “Ertugrul” dhe falë këtij seriali ajo ka arritur një sukses të madh. Në një fotografi që aktorja ka postuar ditën e djeshme ka bërë që shumë njerëz të jenë konfuzë pasi edhe këngëtari latin Maluma ka postuar një foto nga Rusia me të njëjtën veshje si të aktores turke. Të gjithë ata që e kanë parë postimin e aktores janë habitur dhe e kanë komentuar si një rastësi të bukur./M.S-Dritare.net

LEXO DHE :  Tha se do të djegë mandatin/ Mustafaj: Ja kë po shantazhon Meta!PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.