Aktorët turq përfundojnë në burg, ja arsyeja!

Aktorët turq Gizem Karaca ose e njohur ndryshe si Merxhan nga seriali “Dashuri e Pafund” dhe Cagatay Ulusoy ose ndryshe si Sarp nga seriali “I Infiltruari” kanë përfunduar në burg. Dritare.net informon se të dy aktorëve u është dhënë dënimi me burg për shkak të përdorimit të lëndëve narkotike. Një cështje që ka zgjatur prej pesë vitesh ka përfshirë shumë emra të njohur publike. Të dy aktorët janë dënuar me katër vite dhe dy muaj burg dhe kjo ka rënë si bombë në jetën e  përditshme dhe karrierën e tyre./M.S-Dritare.net

LEXO DHE :  Rama ironizon PD nga Gjirokastra: Ata janë populli?

Rezultate imazhesh për gizem karaca cagatay ulusoyPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.