Aktorët turq lidhen pas shumë vitesh miqësi!

Aktorja e njohur për rolin e saj si Ejshan nga seriali “Ezel” Cansu Dere dhe aktori i njohur si Kerem nga seriali “Shoqëri e Lartë”, Engin Ozturk kanë një miqësi prej shumë vitesh. Dritare.net informon se aktorja e njohur pas pushimeve në qytetin Marmaris të Turqisë është zhvendosur pranë shoqërisë së saj në qytetin turk Bodrum ku ka qenë i pranishëm edhe vetë aktori. Të parë gjatë gjithë kohës nën praninë e njëri-tjetrit janë shtuar zërat se të dy aktorët janë në një lidhje./M.S-Dritare.net

LEXO DHE :  Reagon i revoltuar ambasadori, Qirjako Qirko: Shqiptarët nuk bëjnë seks kështu!PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.