Foto/ Aksident në Kukës, vdes 33-vjeçari

Një aksident tragjik ka ndodhur në Kukës.

Mësohet se në dalje të qytetit një mjet tip Minikuper ka dalë nga rruga dhe si pasojë ka gjetur vdekjen shtetasi Bekim Shehu, 33-vjeç nga fshati Shtiqen.

LEXO DHE :  Lori Hoxha tregon se për kë femër shqiptare ndjen xhelozi

33-vjeçari ka mbërritur në spital me shenja jete, por nuk ka mundur t’i përballojë plagët dhe ka ndërruar jetë./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.