Aksident në Elbasan, 6 të plagosur

Një aksident i rëndë raportohet të ketë ndodhur ditën e hënë në Elbasan.

Policia njofton se nga aksidenti i ndodhur në aksin Elbasan-Librazhd kanë mbetur të plagosur 6 persona.

Mësohet gjithashtu se nga përplasja e dy mjeteve, një person është në gjendje të rëndë shëndetësore.

LEXO DHE :  Për të gjithë “profetët” që po nxitohen me Rudinën!

Ende janë të paqarta rrethanat në të cilat ka ndodhur aksidenti mes makinave tip “Golf” me targa AA 280BU, dhe “Volksëagen” , me targa AA 824 HP./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.