Aksident i rëndë në Fushë-Krujë, humb jetën një person

Një person ka humhur jetën pas një aksidenti në aksin Fushë-Krujë-Milot, pranë fshatit Bushnesh, mbrëmjen e së martës.Mësohet se një automjeti tip “Golf” ka përplasur një këmbësor i cili po kalonte përmes rrugën.

Kalimtari i identifikuar si Murat Zani, 70 vjeç është transportuar me urgjencë në Spitalin e Traumës në Tiranë bashkë me drejtuesin e mjetit që gjithashtu ka marrë dëmtime, por 70-vjeçari nuk ka mundur t’i mbijetojë plagëve./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Në mbrëmjen e maturës, vajza e Obamës paska pasur një kërkesë të veçantë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.