Aksident/ Humb jetën i riu shqiptar, plagosen 4 të tjerë në Itali

Ditën e sotme, një ngjarje e rëndë ka ndodhur, ku si pasojë e një aksidenti me makinë ka humbur jetën një i ri shqiptar, në Viterbos të Italisë.

Ndërkohë, mësohet se janë plagosur dhe 4 të rinj të tjerë. Mediet italiane bëjnë me dije se, 5 të rinjtë po udhëtonin me një automjet tip “Golf”, i cili si pasojë e shpejtësisë ka dalë nga rruga dhe është përplasur me një pemë. Ndërkohë, mediet italiane shkruajnë se, të rinjtë shqiptarë po bënin garë në rrugë, me një automjet tjetër. Ende nuk është e zyrtarizuar nga policia ky informacion. Por policia po heton për zbardhjen e ngjarjes./K.C/Dritare.net

 

 

LEXO DHE :  Foto/ Princi Harry dhe Meghan dalje surprizë, për nder të 50 viktimave në Zelandën e Re

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.