Ajka e Besit dhe Xhensilës merr dhuratën e parë nga një këngëtare

Gjatë ditës së djeshme çifti i njohur Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj kanë sjellë në jetë vogëlushen e tyre Ajka.

Dhuratën e parë që vogëlushja ka marrë ka qenë nga këngëtarja Greta Koçi. Ajo ka publikuar në InstaStory një foto ku tregon se ka qenë në spital duke i dhuruar një buqetë me lule si dhe tullumbace rozë të voglës.

LEXO DHE :  ARRSH: Ja akset  rrugore ku qarkullohet me zinxhirë!

Me jetë të gjatë e plot bekime për engjëllin e vogël Ajka. Urime me gjithë zemër”, shkruan Greta krahas postimit./d.m-dritare.net

.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.