Agron Llakaj flet për gruan: Bërtasim, ulërasim, por ja ç’bëj pas sherrit

I ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ishte aktori i njohur dhe shumë i dashur për publikun, Agron Llakaj i cili u intervistua nga të vegjëlit.

Agroni foli për bashkëshorten e tij Konstandina, martesën me të cilën e përshkroi si një fluturim.

I pyetur nëse zihet me bashkëshorten, Agroni tha me të qeshur: “Ne bërtasim, ulërasim dhe në fund të sherrit dal unë nga shtëpia”.

LEXO DHE :  Balla-Bashës: I papërgjegjshëm që nuk i duhesh Kuvendit

“Martesa jonë i ngjan një fluturimi, i gjatë me turbulenca. E rëndësishme është qe jemi bashkë, gëzojmë këtë familje ndërkohë po presim dhe një nip. Unë me të vërtet jam investitori kryesor por Konstandina ka meritën e padiskutueshme e kësaj familjeje”, u shpreh aktori./D.m-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.