Afërdita Dreshaj me fustan të bardhë përpara dasmës!

Bukuroshja Afërdita Dreshaj në datën 29 qershor do të lidh kurorë  me hokeistin e famshëm çek, Jakub Kindl.

Afërdita ka kohë që është distancuar nga muzika dhe i është përkushtuar jetës private. Por kjo nuk do të thotë se dhe postimet në rrjetet sociale janë rralluar, përkundrazi Afërdita është shumë aktive dhe shumë herë poston nga jeta e saj me hokeistin.

LEXO DHE :  Askush nuk kthen sytë nga Memaliaj/ Agron Llakaj shpërthen në lot

Këtë herë në Instastoryn e saj ka postuar disa foto ku shfaqet më fustan të bardhë si para martesës dhe në të shkruan: “Si bose”./D.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.