A është ndarë Omeri i “Dashuri me Qira”? Ja e vërteta!

Aktori i njohur turk si Omeri nga seriali “Dashuri me Qira” Baris Arduc  është ndarë nga e dashura e tij. Ata kishin dy vite e gjysëm lidhje dhe dukej se gjithçka shkonte mirë. Por flitet se edhe çifti I njohur turk I ka dhënë fund lidhjes së gjatë. Dritare.net informon se shkak I ndarjes mund të jetë pasi aktori ka shkuar në Tajlandë për mësime boksi dhe nuk është kthyer edhe pse ka kaluar një muaj. Edhe e dashura e tij është aktore dhe ajo këto kohë nuk ka asnjë film në kinema apo një projekt të ri. Gjithashtu flitet se e ka lënë vetëm të dashurën e tij gjatë kësaj kohe kur ajo është e lirë dhe ka shkuar në Tajlandë gjë që ka bërë të shtohen zërat se çifti I njohur është ndarë./M.S-Dritare.net

LEXO DHE :  Vrasja e Jurgen Kurtit, ish-drejtori i policisë: S'dihet nëse është hakmarrjePËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.