A e dini cili reper ka ditëlindjen sot? Ledri Vula!

Reperi i adhuruar nga shumë femra sot mbush 31 vjeç.

Për këtë rast ai ka marrë shumë urime nga fansat e tij të shumtë si dhe nga miqtë e familjarët.

Duket se Ledri me menaxherin e tij shkojnë shumë mirë, pasi urimi i Fatjon Shoshit për të në “Istagram” është mjaft i veçantë.

LEXO DHE :  Kryemadhi në RaiNews: Vetëm rënia e qeverisë sjell stabilitet në rajon

“Jam me fat të të kem ty si vëlla dhe si shokun tim të ngushtë. Të uroj dashuri dhe më shumë dashuri në ditëlindjen tënde”, shkruan Fatoni në urimin dedikuar Ledrit, shoqëruar edhe me foton e reperit. V.D/dritare.net/

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.